Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Ние ви нудиме облека,долна облека и трикотажа од домашни производители од квалитетен памук за деца и возрасни. Нудиме и разновиден тестил, чорапи, постелнини, прекривки, перници во разни големини и форми, салфети, крпи, бањарки, чаршави за маса, седалки за столици, лежалки за плажа, вреќи за спиење, перници за домашни миленици  и др. текстилни производи. Имаме позамантерија, конци за плетење и волница. Вршиме корекции на облека и текстил, поправка на ранци и чанти.....Шиеме по нарачка разни производи од текстил. Ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SHIK RAF Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.