Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 12% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


Ние ви нудиме облека,долна облека и трикотажа од домашни производители од квалитетен памук за деца и возрасни. Нудиме и разновиден тестил, чорапи, постелнини, прекривки, перници во разни големини и форми, салфети, крпи, бањарки, чаршави за маса, седалки за столици, лежалки за плажа, вреќи за спиење, перници за домашни миленици  и др. текстилни производи. Имаме позамантерија, конци за плетење и волница. Вршиме корекции на облека и текстил, поправка на ранци и чанти.....Шиеме по нарачка разни производи од текстил. Ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SHIK RAF Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.