Apteka SV.PANTELEJMON

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Доколку ви требаат лекови, но и кога мислите дека "Подобро е да се спречи, отколку да се лечи" , тогаш  Аптека Св.Пантелејмон - Кавадарци е вистинското место за вас.
Ви нудиме постојана грижа за вашето здравје, медицински услуги од типот: мерење крвен притисок, тежина, висина, скенирање, мерење на шеќер во крв...
Кај нас може да најдите козметички препарати за нега и третман на секаков тип кожа и коса, ортопедски обувки во модерен дезен, богата и интересна детска галантерија и козметика...
Се наоѓаме на ул.ЈНА бр.50 (Тиквешко востание бр.50), недалеку од градскиот плоштад во Кавадарци
тел. за контакт 043 550 765

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Apteka SV.PANTELEJMON?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.