Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Памук Пале е продавница во која можете да најдете производи со врвен квалитет за вас и вашите најмили. Можете да не најдете во  трговски центар Беверли Хилс, ниско приземје во внатрешниот дел. Ќе не препознаете по производите од квалитетен памук и нашата врвна услуга.
Важни забелешки:
Lyoness предностите не важат доколку предходно веќе сте добиле дополнителен попуст.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PAMUK PALE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.