Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 12% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


Памук Пале е продавница во која можете да најдете производи со врвен квалитет за вас и вашите најмили. Можете да не најдете во  трговски центар Беверли Хилс, ниско приземје во внатрешниот дел. Ќе не препознаете по производите од квалитетен памук и нашата врвна услуга.
Важни забелешки:
myWorld предностите не важат доколку предходно веќе сте добиле дополнителен попуст.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PAMUK PALE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.