Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 47 - Аптека по 6500 MKD Купување
 • 2% + 1 Рецепт 5% по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 20:00
  Сабота 08:00 - 19:00
 • Контакт
  tel: +389 32 635 190
 • ID на Трговски Партнер
  36301298
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

ОписАптека Медеа се наоѓа на одлична местоположба на кејот на Радовиш и располага со голем асортиман на: 
- ОТЦ (OTC) лекови 
- Лекови на листата на ФЗО ( Фонд за здравствено осигурување ) 
- Бебешка храна и пелени 
- Додатоци во исхрана 
- Витамини 
- Козметика 
За совет и прашања нашиот стручен тим ви стои на располагање. 
 (LYONESS CASHBACK CARD не важи за лекови на позитивна листа )

Не можете да ја најдете вашата нарачка од APTEKA MEDEA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.