Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:30 - 20:00
  Сабота 09:30 - 19:00
 • Контакт
  mob: +389 78 832 041
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301226

Опис

Најдобрата продавница во градот за машки, женски и детски обувки! Ви стоиме на располагање за сите ваши потреби. Ние сме тука за Вие да се чуствувате удобно во вашите обувки.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DADI BOSS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.