Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 01.3.2023 до 31.12.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Италијанскиот бренд за душеци Per Dormire со седиште во Прато, Италија постои повеќе од 45 години на Европскиот и Светскиот пазар. Во Македонија со свои претставништва постоиме веќе 7 години. Душеците и перниците се изработени од вискоеластични материјали со максимална употреба на природни елементи кои целосно се
 прилагодуваат на обликот на телото без да создаваат потисни точки.Душеците и перниците поседуваат медицински сертификат DIPOSITIVO MEDICO кој гарантира за анатомските и ортопедските својства на производите и идеална циркулација на крв во телото за време на спиењето. Препорачани се за здрави луѓе како превентива, за луѓе кои имаат болки и проблеми со рбетот и половините, но и за деца во развој.Per Dormire нуди и медицински латофлекси кои како основа за душекот претставуваат одлична ортопедска поддршка за телото за време на спиењето . Истите се изработени од висококвалитетно пресувано дрво со флексибилни летвички. Ги имаме и во варијанта со електричен механизам и рачен механизам.Застапници сме за најдобриот италијански бренд за кревети NOCTIS и во соработка со нив Ви ги нудиме најновите модели на италијански кревети во најразлични димензии, материјали и бои по желба на клиентот.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PERDORMIRE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.