Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Бутик "Fancy" се наоѓа во трговскиот центар "Дуда" и располага со најразновидна машка гардероба. Квалитетот, ниските цени и гостопримството се нашиот заштитен знак. Повелете и уверете се.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Boutique Fancy?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.