Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Добредојдовте во petland.mk 

Petland.mk е македонска е-продавница за храна и додатоци за домашни миленичиња, која го нуди најдоброто за Вас и Вашето милениче. Нашата палета на производи  е внимателно одбрана и содржи се што може да Ви треба за вашето домашно милениче. Кај нас ќе најдете добро познати брендови со највисок квалитет.  Посета на нашата е-продавница ќе ви даде прекрасно искуство исполнето со радост и инспирација.

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од City ZOO plus?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.