Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 12% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Оригинални ваучери

Контакт

Опис

Групацијата HUGO BOSS е водечка на светскиот пазар во сегментот на луксузни брендови за облека и модни додатоци. Групација работи со машка и женска висока мода. Брендовите на HUGO BOSS покриваат широк спектар на производи кој се состои од класично-модерна деловна облека, елегантна вечерна облека, релаксирана секојдневна мода, чевли и кожни модни додатоци како и парфеми, очила, часовници, детска мода и кациги за мотори.
Во HUGO BOSS продавницата во Скопје може да се најдат линиите BOSS, BOSS Orange и BOSS Green за мажи.

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.