Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Услови

Члеснките предности не важат за свадбените свечености.

Опис

Со задоволство Ви го преставуваме хотел Гардениа и можностите кои ги имате на располагање. Комплексот се состои од 40 хотелски соби со категоризација од 5 ѕвезди, ресторан и летна тераса со базен и бар, банкет сала, две сали за конференции и презентации (со капацитет до 100 луѓе), детска игротека, фитнес центар, лоби бар како и спа центар. Комплексот располага и со доволно паркинг простор обезбеден со сигурносни камери. За дополнителни информации Ви стоиме на располагање.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Gardenia?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.