Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Добродојдовте во BIOCOSMOS продавниците за природна и органска храна. Повеќе од 15 години нашата компанија е посветена на производство и трговија со природна, органска, безглутенска и макробиотичка храна. Во нашите продажни места ќе најдете огромена палета на здрави производи кои ќе ги задоволат сечии вкусови и здравствени потреби. Поголем дел од нашиот асортиман може да се види на следниов линк www.biocosmos.mk

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BioCosmos?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.