Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 6% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Опис

Симокс Дооел е Ексклузивен застапник за реномираната компанија Moskov&Son – Hotel Аmеnities & Cosmetics (20 years) (лидер во југоисточна Европа  во секторот на хотелска козметика и акцесоари), во Р. Македонијa, Косово и Албанија.

Од неодамна добивме ексклузивитет и за престижниот германски бренд Aliseo GmbH (уредување на хотелски бањи и акцесоари за истите) како и за германскиот бренд - „Mank„ - Tissue&Paper Products – продукти од хартија (eксклузивни салфети, прекривки за маси и слични продукти) од високо квалитетна хартија за хотелски стандарди.

На врвот на хотелската козметика во светот е компанијата LaBOTTEGA Italy која со своите брендови како ETRO, Salvatore Ferragamo, Fragonard, ORTIGIA, LAURA TONATTO, ANNICK GOUTAL Paris, RANCE 1975, соработува со најголемите светски хотелски ланци освојувајки ги со својот трендовски моден изглед како и со високиот квалитет препознатлив по самите брендови. Симокс Дооел е Екслкузивен застапник за производите на LaBOTTEGA во Р. Македонија, Косово и Албанија.

Во 2014 година станавме дел од дистрибуционата мрежа на GM Groupe, најголемата Француска компанија за хотелска козметика и акцесоари со брендовите Azzaro, Yves Rocher, Pascal Morabito, Anne Semonin, Thierry Mugler и други, за регионите Македонија, Косово и Албанија.

Ексклузивни застапници сме и за грчкиот бренд  STEPMAT – пионер во дизајнирање, производство и промоција на професионални надворешни и внатрешни патосници. Големата производствена палета на артикли во овој сектор ги задоволува дури и најпребирливите клиенти кои бараат одличен квалитет, ефикасност и професионална услуга.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Simoks?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.