Cashback & Shopping Points

 • 3% + 2,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 20:00
  Сабота 09:00 - 17:00
 • Контакт
  Tел.: + 389 34 345 075
 • ID на Трговски Партнер
  36300609
 • Card Pick Up
  Кај овој Трговски партнер можеш да си обезбедиш Cashback Card.

ОписДатира од 01.11.1993 година. Има склучено договор со фондот за здравство и работи со сини картони. Ги нуди сите стоматолошки услуги и апаратура.

Грижете се за Вашето здравје и Вашата убавина и посетете не.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PZU ZHAN?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.