Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 5% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Најголем асортиман, најдобар избор, најдобри цени и долгогодишна традиција.

Повелете во секое време!                                                          

Членските предности не важат за цигарите и при-пејд ваучерите за мобилните телефони.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Gele?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.