Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

КОМБУХА

Природна и здрава освежителна напивка

Комбухата е природна и здрава освежителна напивка која го прочистува и ревитализира организмот. Претставува 100 % природен производ, подготвен од филтрирана вода и специјално селектиран зелен чај кој дополнително ја зголемува неговата лековита и хранлива вредност. Не содржи адитиви и конзерванси.

Препорачана примена: 3 пати на ден по 100 мл.

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Zivanov?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.