Cashback & Shopping Points

  • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 16.2.2024 до 29.2.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    myWorld Card

Контакт

Опис

Food bar Trend e лоциран на приземјето со тераса пред самиот локал.
Повелете на утринско кафе и кроасан или некој друг доручек од нашето мени, а исто така повелете на свежо подготвени сендвичи,салати,пици и други главни јадења. За десерт пробајте ги нашите тазе палачинки и готови торти.

Повелете и искористете ги Вашите предности со Вашата myWorld Cashback картичка.

Food bar Trend
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Trend City Mall?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.