Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 5% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Опис

Месарница  КАРЕКС  Ви нуди широк избор на домашно свежо месо и преработки од месо со докажан квалитет, како и сувомеснати и млечни производи.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Mesarnica Kareks?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.