Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Елизабет е специјализиран ресторан - пицерија за пици, пастрмајлии, лазањи, тортелини, равиоли и салати.

Elisabet is specialized restaurant - pizzeria for pizzas, pastrmajlija, lazagnas, torteligni, ravioli, salads.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Elizabet?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.