Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 02.2.2023 до 31.12.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Опис

Изградете свој креативен и препознатлив стил кој е одлика на современите луѓе. Бутик АВАНГАРД е се во едно. Најголем асортиман на високо квалитетни брендови за машка елегантна и кежуал гардероба. Костуми, пантолони, кошули и вратоврски за Ваш свечен и елегантен израз на лицето. Фармерки, панталони, кошули, поло маици за секојдневна спортска варијанта. Класични и спортски обувки, долна облека, аксесоари од кожа, машка бижутерија и друг сезонски асортиман.

Повелете во најголемиот, најснабдениот  и најпосетуваниот бутик  за машка гардероба  во Струмица. (г.т.ц ГЛОБАЛ 1кат)

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butik Avangard?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.