Cashback & Shopping Points

  • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 04.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    myWorld Card

Контакт

Услови

предностите не важат при веќе одобрен попуст.

Опис

Модерното облекување е одлика на современите луѓе. Најголем асортиман на светски познатите брендови: Pierre Cardin, Armani Jeans, JOOP!, Baldessarini, Seidensticker, Club of comfort...

Членовите ќе може да уживаат во шопингот со попуст на целокупниот асортиман. Ве очекуваме.

 Локација: ГТЦ приземје, спроти Жена парк

Не можете да ја најдете вашата нарачка од City Fashion?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.