Cashback & Shopping Points

  • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 01.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Опис

Wolford е воедно бренд кој е основан во далечната 1949 од страна на Walter Palmers и Reinhold Wolf.

Денес брендот може да се пофали со 70-тина продавници ширум светот , откупени со лиценцирани франшизи .

Wolford  е поим и дефиниција за современата жена која несака да избега од удобноста и префинетиот стил.

 

 

Balizza која го започнува своето модно воздигнување во далечната 1993 година , воедно преставува бренд која се заснова на луксуз , софистицираност и грациозност во секоја своја колекција. Секое модерно парче на Balizza е надополнето со оригинални и уникатни детали кои само ја надополнуваат синтезата на постоечката ориентална култура како и модерна урбана мода.

Balizza може да се пофали дека котира меѓу најлуксузните брендови ширум светот. Меѓудругото уникатноста на Balizza можете да ја видите на многу поднебја низ светот. Над 50 продавници носители на брендот со откупена франшиза , можат да се пофалат со нејзиниот ексклузивитет.

Овој водечки бренд го имаме и во Македонија. Чест е да се знае дека и македонската жена, има изострено чувство за мода, префинетост и истенченост во бирањето на препознатлив бренд.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Wolford?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.