Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback Deal* Сега 2% наместо 0,75% Cashback Валиден од 14.12.2022 до 31.12.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    myWorld Card

Контакт

Опис

@Home е бренд кој го опфаќа сегментот на мали производи за внатрешно уредување на домот.  
Во салонот Ве очекуваат грижливо одбрани производи од светски брендови како MEXX, ESPRIT, ZELLER, LEIFHEIT, ZAK, TESCOMA, KELA, UMBRA и други за Вашата дневна, трпезарија, кујна, спална, детска соба ...
 
@Home – Нова концепција за модерен и убав дом ...

Не можете да ја најдете вашата нарачка од HOME?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.