Cashback & Shopping Points

  • 1% + 0,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

@Home е бренд кој го опфаќа сегментот на мали производи за внатрешно уредување на домот.  
Во салонот Ве очекуваат грижливо одбрани производи од светски брендови како MEXX, ESPRIT, ZELLER, LEIFHEIT, ZAK, TESCOMA, KELA, UMBRA и други за Вашата дневна, трпезарија, кујна, спална, детска соба ...
 
@Home – Нова концепција за модерен и убав дом ...

Не можете да ја најдете вашата нарачка од HOME?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.