Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback Deal* Сега 3% наместо 1% Cashback Валиден од 01.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


Во парфимериите на Еликсир, освен брендовите за кои сме директни застапници: Boss, Gucci, Lancome, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Casharel, DIesel, Biother, Victor& Rolf, Collistar,Lacoste, Escada, Naomi Campbell, Mexx, Bruno Banani, можете да ги најдете и производите од сите други познати брендови парфеми како што се: Calvin Klein, Davidoff, Armani, Bvlgari,  Dior, Givenchy, Paco Rabanne, Carolina Herrera, DKNY, Sarah Jessica Parker, Joop, Marc Jacobs, и многу други. Од декоративната козметика покрај MAX FACTOR, во Еликсир можете да најдете Dior, Estee Lauder, Clinique, L'oreal, Bourjois, Maybelline, Manhattan,Essence и Cartice додека од препаративната козметика тука ќе ги најдете Dior, Lancome, Clinique и Estee Lauder. Денеска Еликсир парфимериите се наоѓаат на седум локации во Скопјe и една во Охрид и една во Тетово.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Eliksir?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.