Cashback & Shopping Points

  • 2,5% Cashback Deal* Сега 2,5% наместо 1% Cashback Валиден од 03.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    myWorld Card

Контакт

Услови

Почитувани членови,
Поради промена на начинот на евидентирање на Вашите купувања, Ве молиме задолжително да ја носите Вашата Cashback картичка или да ја користите мобилната верзија на истата, со цел успешно евидентирање на Вашите предности.
Дополнително, важно е Вашата Cashback картичка да ја приложите пред затварањето на сметката.
Ви благодариме.

Опис

Ние сме ланец локални маркети во Скопје со докажано најдобрата услуга во градот!
Нашето долгогодишно искуство го потврдува задоволството кај Купувачите со топол и искрен прием.
 Освен услугата и прифартливите цени, како најголем адут, нашите маркети се познати по големиот и квалитетен асортиман на производи, свежото овошје и зеленчук, свежо месо и риба, готвени јадења, салати, слатки и пекара.
Целосната понуда може да ја најдете во Црниче, Ново Лисиче, Радишани, Бутел 1, Тафталиџе 1, свежа риба во Ченто и Драчево, како и готвени јадења во Драчево .
 СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА КОМПАНИИ: Директна достава на продуктите со цена од полица!
Контактирајте не за повеќе информации. Нашите маркети се наоѓаат во следните населби во градот: Центар, Карпош 1, Црниче, Кисела Вода ,Аеродром, Порта Влае,Ново Лисиче,Радишани, Тафралиџе 1,Бутел 1, Државна , Драчево, Ченто.
 Работно време:
Понеделник - Сабота (7.00 - 22.00) и недела (8.00 - 16.00)
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ: Предностите не се регистрираат при плаќање со Diners картичка. Ви благодариме за разбирањето.
 
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Reptil?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.