Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback Deal* Tani 3% në vend të 1% Cashback E vlefshme nga 13.3.2024 në 31.12.2024
  • * Me njĂ« Cashback Deal, do tĂ« merrni Shopping Points dhe ju kreditohen me mĂ« shumĂ« Cashback. PĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« kĂ«tĂ«, duhet tĂ« keni mjaftueshĂ«m Shopping Points nĂ« myWorld llogarinĂ« tuaj qĂ« do tĂ« merren nĂ« myWorld pĂ«r Cashback Deal. Shopping Points tuaja mĂ« pas do tĂ« zbriten automatikisht nga myWorld llogaria juaj.

  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim


Me një bar, kopsht dhe pamje nga kopshti, Hotel Giulia Albergo ndodhet në Durrës, 200 m nga plazhi Currila. Ndër objektet e kësaj prone janë një restorant, një recepsion 24 orë dhe shërbim në dhomë, së bashku me WiFi falas. Hoteli ka dhoma familjare.
Në hotel, dhomat janë të pajisura me një ballkon. Banjo private është e pajisur me një bidet, bathrobes dhe pantofla. Dhomat do t'u ofrojnë miqve me ajër të kondicionuar, një kuti depozitash dhe një TV me ekran të sheshtë.
Mysafirët në Hotel Giulia Albérgo mund të shijojnë një mëngjes kontinental te mrekullueshem.
Pikat e preferuara të interesit pranë akomodimit përfshijnë Plazhin e Kallmit, Plazhin e Durrësit dhe Portin e Durrësit. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nënë Tereza, 25 km nga Hotel Giulia Albérgo.

Boasting a bar, garden and views of garden, Giulia Albérgo Hotel is situated in Durrës, 200 m from Currila Beach. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along with free WiFi. The hotel has family rooms.
At the hotel, rooms are fitted with a balcony. The private bathroom is fitted with a bidet, bathrobes and slippers. The rooms will provide guests with air conditioning, a safety deposit box and a flat-screen TV.
Guests at Giulia Albérgo Hotel can enjoy a buffet breakfast.
Popular points of interest near the accommodation include Kallmi Beach, Durres Beach and Port of Durres. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 25 km from Giulia Albérgo Hotel.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Giulia Albergo Hotel?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.