Bar Restorant Piceri 4 Stinet

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback Deal* Tani 3% në vend të 1% Cashback E vlefshme nga 4.1.2024 në 31.5.2024
  • * Me një Cashback Deal, do të merrni Shopping Points dhe ju kreditohen me më shumë Cashback. Për të bërë këtë, duhet të keni mjaftueshëm Shopping Points në myWorld llogarinë tuaj që do të merren në myWorld për Cashback Deal. Shopping Points tuaja më pas do të zbriten automatikisht nga myWorld llogaria juaj.

  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Eshte me shume se nje fakt, por ne nuk mund t'jua tregojme te gjitha. Pastaj nuk do ti quanim dot me sekrete. Ne fokusin tone kryesor eshte ti ofrojme klienteve sherbim te perkushtuar, qe i ben ata ate ndihen si ne shtepi. Shefat e 4 Stinet gatuajne me kujdes dhe fantazi cdo recete dhe e duan tradicionalen. Menuja e pasur e restorantit krijon harmoni ne tavoline duke i ftuar te gjithe pjesetaret te gjejne shijet e tyre. Ne i marim shume seriozisht rekomandimet e klienteve tane, te cilat na kane nxitur te permiresohemi cdo vit.


Ne vjeshten e vitit 2020, 4-Stinet eshte rikonstruktuar per te ofruar nje ambjent qe i pergjigjet pritshmerive te klienteve dhe zhvillimeve dinamike te kohes ne te cilen jetojme.


Pjese e suksesit te aktivitetit, qe prej vitit 2007 eshte Restorant 4 – Stinet ne plazh, nje oaz qe krijon mundesine per organizime dhe festa familjare por edhe fundjava relaksuese prane detit. Gjithashtu inaugurimi i Streetfood 4 -Stinet ne vitin 2020, ne qender te qytetit te Durresit ofron per klientet sherbim take away dhe delivery. Deshirojme t'ju falenderojme qe na keni besuar prej 18 vitesh dhe mirepresim me krahe hapur ata qe kane kuriozitet dhe deshire te na vizitojne ne vazhdim ! Nandiqni!

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Bar Restorant Piceri 4 Stinet?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.