Aragosta Hotel & Restaurant

Cashback & Shopping Points

 • 1% Cashback + 8% Restaurant
 • 2% Cashback + 6% Hotel
 • PRANOHET
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Kontakt

 • Orari i punës
  e hënë - e diel 7:00 e paradites - 10:30 e pasdites
 • Kontakt
  +355 68 333 7050
 • ID e Kompanisë Partnere
  3550199

Përshkrim

Aragosta Hotel & Restaurant is located in Durres, right next to a private beach. Rooms are modernly furnished and air-conditioned, while some offer a view of the sea. The hotel also features a restaurant and wine bar with a sun terrace.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Aragosta Hotel & Restaurant?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.