Market Arber

Cashback & Shopping Points

 • 1% Cashback + 6% Në çdo blerje
 • PRANOHET
  Scan & Go
  myWorld Card

Kontakt

 • Orari i punës
  e hënë - e diel 6:30 e paradites - 10:00 e pasdites
 • Kontakt
  Arber Murto Cel: +355 69 566 3778
 • ID e Kompanisë Partnere
  3550156

Përshkrim

ABI MARKET OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH CILESORE EDHE ME CMIME KONKURUESE


Food, Fruits, Cigarettes, Vegetables, Drinks, Breakfast... everything you want in one place!

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Market Arber?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.