Materiale Bujqesore, Ndertimi

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card

Kontakt

Përshkrim


po ndertoni ?
zgjidhni materialet me cilesore per te siguruar jetegjatesine ndertimit tuaj!Perse duhet te na zgjidhni ne?
 çmimet me te lira ne treg 


QINDRA PUNE TE KRYERA
Kompania jone esht partner i perhershem firmave kryesore ndertuese ne shqiperi dhe rajon


100% KENAQESI E GARANTUAR
produktet tona jane te certifikuara, Me garanci , te markave me te mira ne treg


10 VITE EKSPERIENCE
ju sherbejme me materialet e cilesise se pare qe nga viti 2008

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Materiale Bujqesore, Ndertimi?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.