Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

"Bio Ti" Salon ofron sherbime bukurie ne nje ambjent teper relaks dhe komod. Trajtime fytyre e trupi, masazhe, manikyr, pedikyr jane vetem disa prej sherbimeve me produkte teresisht bio ekskluzive qe ofron kjo qender spa.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Bio Ti?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.