Hotel EDART

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 6% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Hoteli jone ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te zones bregdetare te Durresit.
Ne ofrojme sherbime cilesore dhe nje kuzhine te pasur me prodhime te fresketa te detit.
Ketu do te gjeni akulloret artizanale dhe nga me te mirat te qytetit te Durresit.

Përfitoni Cashback dhe Shopping points nga çdo qëndrim i juaji tek hotel dhe nga çdo shërbim tjetër në Hotel Edart.
 

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Hotel EDART?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.