STOP MARKET DURRES

Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 6% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card

Kontakt

Termat dhe Kushtet

TEK NE DO GJENI CDO PRODUKT QE KERKONI ORARI NGA ORA 7 DERI NE 22

Përshkrim

STOP MARKET OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH CILESORE EDHE ME CMIME KONKURUESE. JU MIREPRESIM NE ADRESEN RRUGA EGNATIA L.4 PERBALLE GJENDJES CIVILE DANUBI. AFER BLUE STAR . TEL  068 6000 454

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në STOP MARKET DURRES?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.