MasterDent

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

Klinike dhe Laborator, gje qe ndihmon shume ne arritjen e cilesise maksimale ne cdo punim.   Sherbimi Dentar Estetike profesionale per nje buzeqeshje natyrale. Perfito Cashback dhe shopping points nga cdo sherbim permes platformes myWorld!

 

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në MasterDent?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.