FOTO STUDIO ALDI

Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback + 6% Në çdo blerje
 • PRANOHET
  Scan & Go
  myWorld Card

Kontakt

 • Orari i punës
  e hënë 8:00 e pasdites - 8:00 e pasdites
  e martë - e shtunë 8:00 e paradites - 8:00 e pasdites
  e diel 10:00 e paradites - 3:00 e pasdites
 • Kontakt
 • ID e Kompanisë Partnere
  3550112

Termat dhe Kushtet

AKTIVITETI FOTO STUDIO ALDI GJENDET LAGJIA 13 PLAZH HEKURUDHA DURRES OFROJME TE GJITHA SHERBIMET FOTOGRAFIKE

Përshkrim


FOTO STUDIO ALDI OFRON SHERBIM FOTOGRAFIK PREJ 1999  ME CILESI DHE SHERBIM PER KLIENTET TANE.TEK NE DO GJENI SHERBIM FOTOFRAFIK STAMPIME ZHVILLIME FOTOSH PRINTIME KORNIZA DHURATA ETJ SHERBEJME DHE PER DASMA  DITELINDJE OSE GEZIMET TUAJA QE DONI TE MBETEN KUJTIM PER JU .....JU MIRPRESIM

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në FOTO STUDIO ALDI?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.