Market Vini

Cashback & Shopping Points

  • 1% + 1 Në çdo blerje
  • Ju përfitoni Cashback dhe Shopping Points proporcionalisht që nga leku i parë. Shuma e specifikuar e SP korrespondon me një blerje prej 12500 ALL.
  • PRANOHET myWorld Card B2B

Kontakt

  • Orari i punës
    e hënë - e diel 5:30 e paradites - 12:00 e paradites
  • Kontakt
  • ID e Kompanisë Partnere
    3550100

Përshkrim

Marketi yne ndodhet ne nje zone te preferuar te plazhit te durresit te quajtur iliria . Jemi ketu per tju sherbyer te gjitheve dhe ne cdo kohe me asortimente te shumellojshme , cmime te arsyeshme , cilesi te garantuar dhe tashme edhe me cashback karte . Ju mirepresim.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Market Vini?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com dhe Partners që nuk janë shënuar si Double Cashback janë të përjashtuar.