Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 Në çdo blerje
 • Ju përfitoni Cashback dhe Shopping Points proporcionalisht që nga leku i parë. Shuma e specifikuar e SP korrespondon me një blerje prej 12500 ALL.
 • PRANOHET myWorld Card B2B

Kontakt

 • Orari i punës
  e hënë - e shtunë 6:00 e paradites - 10:00 e pasdites
  e diel 12:00 e pasdites - 10:00 e pasdites
 • Kontakt
 • ID e Kompanisë Partnere
  3550099

Përshkrim

Miresevini n bye bye lounge...  ne zemer t lungo mares me nj pamje fantastike dhe nj sherbim cilersor ku ju mund t
Gjeni produkte me t mira dhe sherbimin me cilesor vetem pran nesh.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Byebye?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.