Mobile Shop ERSI

Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 6% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card

Kontakt

Përshkrim

Mobile Shop Ersi per klientet ofron cmimet me te mira ne treg dhe cilesi maksimale ne produktet qe tregtojme. Ofrojme asistence teknike per 80% te modeleve celulare, Laptop dhe computer. Aksesore per shumellojshmeri modelesh celulare & tablet.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Mobile Shop ERSI?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.