Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback + 8% Hoteli
 • 1% Cashback + 8% Restorant
 • PRANOHET
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Kontakt

 • Orari i punës
  e hënë - e diel 12:00 e paradites - 12:00 e paradites
 • Kontakt
  +355 69 20 32 451
 • ID e Kompanisë Partnere
  3550042

Përshkrim

Hoteli ka filluar ne Maj te vitit 2002. Sherbimi qe ofron eshte bar-restorant dhe hotel. Fillimisht hoteli ka pasur 22 dhoma dhe sot ka arritur ne 53 dhoma. Permiresimi i vazhdueshem i cilesise ne sherbimin qe ofrojme ka cuar ne rritje te klienteles. Restoranti bazohet me se shumti ne kushinen italiane, por edhe ne ate tradicionale si nje kerkese e klienteles se huaj. Klientela i perket me se shumti vendeve europiane, ku perqindjen me te madhe e zene shtetasit kosovar dhe ata te diaspores.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në HOTEL DYRRAH?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.