EUROMUZIKA

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 Në çdo blerje
  • Ju përfitoni Cashback dhe Shopping Points proporcionalisht që nga leku i parë. Shuma e specifikuar e SP korrespondon me një blerje prej 12500 ALL.
  • PRANOHET myWorld Card B2B

Kontakt

Termat dhe Kushtet

Te nderuar kliente EUROMUZIKA ofron perdorimin e kartes Cashback deri ne shumen e shpenzuar prej jush ne vleren 20000 lek te reja.
Ju faleminderit per mirekuptimin.

Përshkrim

Kompania Euromuzika me eksperience 20 vjecare ofron instrumenta muzikore,sisteme audio dhe ndricimi per Dj,muzike live,bar restorant,hotele,zyra etj
Ju mirepresim.
Kontakt:052222765
cel;0692070422
email:info@euromuzika.net

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në EUROMUZIKA?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com dhe Partners që nuk janë shënuar si Double Cashback janë të përjashtuar.