Boutique Eli

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 12% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Përshkrim

"Zbuloni magjinë e fustaneve të ëndrrave tuaja në butikun tonë! Çdo fustan që ofrojmë është zgjedhur me kujdes për t'ju dhënë elegancën dhe vetbesimin që meritoni në çdo hap. Nga fustanet e lehta vere deri tek ato elegante për mbrëmje speciale, koleksioni ynë është i dizajnuar për të përmbushur çdo dëshirë dhe rast. Fustanet tona janë në oferta të veçanta për blerje, por ofrojmë gjithashtu mundësinë e qirasë për ato momente të vecanta. Lejoni që stili juaj të flasë përmes përzgjedhjeve tuaja dhe të bëni përshtypje aty ku shkoni. Vizitoni butikun tonë për të gjetur fustanin që ju bën të ndiheni si në një përrallë!"

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Boutique Eli?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.