Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 10% Në çdo blerje
  • PRANOHET myWorld Card B2B

Kontakt

Përshkrim

Hotel Lakeside features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Vrbnica. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. The accommodation provides a 24-hour front desk, airport transfers, room service and free WiFi throughout the property.

All units are equipped with air conditioning, a flat-screen TV with cable channels, a minibar, a kettle, a bidet, bathrobes and a desk. Rooms come complete with a private bathroom equipped with a shower and slippers, while certain units at the hotel also provide guests with a seating area.

A continental breakfast is available daily at Hotel Lakeside.

The accommodation offers 5-star accommodation with a sauna.

Prizren is 16 km from Hotel Lakeside, while Tetovo is 38 km away. The nearest airport is Pristina International Airport, 60 km from the hotel.

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në LakeSide?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.