Mesara NAJS

Cashback & Shopping Points

 • Shopping Benefits janë të dukshme vetëm për Anëtarët
 • PRANOHET myWorld Card B2B

Kontakt

Përshkrim

MESARA “NAIS” Štrpce u ponudi ima:

 • Domaci suhomesnati program 
 • Dimljeno meso
 • Hladno predjelo za Vaša slavlja 
 • Pripremljeno meso za roštilj i uslužno pečenje roštilja, 
 • Usluga obroka na porciji u mesari,
 • Uvek sveže meso!!!

 Dobrodošli u svet gde je svaki obrok jednostavan i ukusan.  Kreirajte paletu proizvoda prema vašoj zelji. Možete odabrati prvoklasne svinjske burgere i suhomesnate proizvode. Probajte naše proizvode  i uverite se da koristite domaće meso vrhunskog kvaliteta, Iskoristite svoje benefite uz myWorld i Cashback aplikaciju.  Budite kreativni. Izbor je samo vaš. Dobrodošli!

 

MISHTORJA "NAIS" në Shtërpcë ju ofron:

 • Asortiment i gjerë i mishit të tharë vendas
 • Mish i tymosur
 • Meze për të gjitha llojet e festimeve tuaja
 • Mish i përgatitur për zgare dhe shërbime zgarë,
 • Shërbime ushqimore (racione) për ti konsumuar në mishtore,
 • Mish gjithmonë i freskët!!!  

Mirë se vini në një botë ku ju pret ushqimi i freskët dhe i shijshëm në çdo kohë. Krijoni dhe kërkoni produkte mishi dhe ushqimore sipas dëshirave tuaja. Ju mund të zgjidhni hamburgerët me mish të klasit të parë dhe produkte të shumta të mishit të thatë dhe të pjekur. Provoni produktet tona dhe sigurohuni vet që të përdorni mish të bërë si në shtëpi me cilësi të lartë. Tashmë, me çdo blerje tuaj mund të përfitoni përmes aplikacionit myWorld dhe cashback. Behuni kreativ. Zgjedhja është vetëm e juaja. Mirë se vini!

 

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Mesara NAJS?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.