Green Lounge&Bar

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 10% Në çdo blerje
  • PRANOHET
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Termat dhe Kushtet

Menu ditore per ushqim
Festa muzike darkave

Përshkrim

Green Lounge ju ofron

- Hapsiren vetëm për ushqim e gjeni tek ne , me ushqimet nga më të ndryshmet në qytet(me oferta Mengjesi,Dreka etj) së shpejti do të ju ofrojm edhe Meny këtu ne faqen oficiale.

- Hapsira edhe për duhanpirës nje ambient për të gjitha moshat pa dallim.
Gjithashtu tek ne shërbehet kafeja më e mira në qytet, me shumë llojshmëri të embëlsirave që i ofrojmë ne.
Na Vizitoni Ju Mirëpresim !!!

Nuk mund të gjeni blerjen tuaj në Green Lounge&Bar?

* Përfitimet janë të varura nga produktet e blera dhe nga Kompania partnere. Domethënë, të gjitha informatat këtij dokumenti në këtë faqe interneti, janë pa garancë.