Globe School

Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 8% Od sumy zakupu
  • AKCEPTACJA
    Scan & Go
    myWorld Card

Kontakt

Opis


Nasza szkoła językowa postawiła sobie za cel podnoszenie kwalifikacji i umiejętności komunikacyjnych, dlatego też nauka języków obcych odbywa się w oparciu o sprawdzone metody nauczania oraz najlepsze narzędzia. Prowadzimy kursy standardowe, egzaminacyjne, maturalne, gimnazjalne oraz tematyczne, ucząc takich języków jak: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski i japoński.

Przygotowujemy do egzamiów międzynarodowych FCE, CAE, CPE, matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminu ósmoklasisty. Nasza placówka oferuje kursy przygotowujące do egzaminów resortowych dla żołnierzy zawodowych i pracowników wojska  ze znajomości języka angielskiego wg STANAG 6001(na poziomie 1 i 2). Prowadzimy kursy językowe dla instytucji i zakładów pracy. Oferujemy atrakcyjne zajęcia językowe dla dzieci 5-6 letnich.
 
W naszej szkole możecie Państwo skorzystać z usług wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, a także uczyć się w komfortowych warunkach. 

Dla osób chcących szybko opanować język angielski, niemiecki, hiszpański uczymy metodą bezpośrednią Direct Method.

Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne. Zapisy na zajęcia indywidualne przez cały rok.


Oferta szczegółowa na naszej stronie: www.globeschool.pl
Możecie nas również znaleźć na facebooku  

 
 

Nie możesz znaleźć swojego zakupu w sklepie Globe School?

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.