SZKOŁA NAUKI JAZDY

Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 8% Od sumy zakupu
  • AKCEPTACJA
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Kontakt

Opis

       Jeżeli szukasz szkoły, która w miłej i bezstresowej atmosferze nauczy Cię bezpiecznie i pewnie jeździć samochodem - właśnie ją znalazłeś. Ten wybór to najprostsza droga do wymarzonego Prawa Jazdy. Twój sukces jest Naszym sukcesem, a każdy zadowolony kursant to najlepsza reklama Naszej Szkoły.
       Każdy kursant otrzymuje materiały szkoleniowe do nauki przepisów ruchu drogowego. Podczas zajęć teoretycznych wykładowca odpowie na każde pytanie i wyjaśni wszelkie wątpliwości, przy wykorzystaniu najnowszych materiałów szkoleniowych. Na zajęciach praktycznych uczymy jeździć samochodami FIAT PANDA i RENAULT CLIO. Kursanci mają wybór Ośrodka Egzaminacyjnego, ponieważ szkolimy w WAŁBRZYCHU we WROCŁAWIU oraz w ŚWIDNICY, niczego nie narzucamy. 
                    NASZĄ SZKOŁĘ NAUKI JAZDY TWORZĄ LUDZIE Z PASJĄ!!! 
       NASZYM CELEM jest wykształcenie kierowców posiadających największą wiedzę i umiejętności z zakresu: 
przepisów ruchu drogowego,
techniki kierowania pojazdem,
kultury jazdy samochodem,
udzielania pierwszej pomocy.
ZAPEWNIAMY: 
wykwalifikowana kadrę szkoleniową,
pełne zaplecze dydaktyczne,
plac manewrowy identyczny z egzaminacyjnym,
dogodne raty,
wysoka jakość obsługi.
       Naszym celem jest nie tylko aby KURSANT zdał egzamin, ale również to żeby był bezpiecznym kierowcą i nie doprowadzał do utraty panowania nad pojazdem bez względu na warunki na drodze i był ŚWIADOM zagrożeń, które mogą go spotkać.

Nie możesz znaleźć swojego zakupu w sklepie SZKOŁA NAUKI JAZDY?

* W zależności od zakupu danego produktu u Partnera Handlowego, wypłacane wynagrodzenia mogą się różnić. Dane zawarte na tej stronie internetowej są zatem bez gwarancji.