Cashback & Shopping Points

  • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 2% Cashback Валиден од 23.3.2023 до 31.7.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Попустот (Cashback) не важи за цвеќе цветни аранжмани

Опис


Бм Дизајн Моника е првата Арт и Дизајн галерија за рачно цртани маици, марами, наметки, фустани, јакни, ташни, патики, високи потпетици. Истите може да бидат и по ваш избор на дизајн решенија: портрет, животни, натпис, лого. Цртаме на следниве материјали: памук, свила, лен, тексас, жоржет, кожа и еко–кожа.


Изработуваме креации по ваша мерка од идеја до реализација, преку изработка на модна илустрација, шиење и крајниот ефект, цртање.
Изработуваме уметнични дела цртани на платно, на дрво, на ѕид и останати површини. Се изработуваат слики на платно по нарачка, со разни мотиви како портрети, животни, пејсажи, мртва природа и сл. и истите се изработуваат во различни техники, акрил, маслени бои, витраж техника. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BM-Dizajn?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.