Monarca Gastrobar

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Во одличен амбиент и ултра модерен дизајн, нудиме богато мени, добра забава и професионална услуга. 
Посебно мени за пости со голем избор на храна. 
Денови на супер забава за деца.

Бесплатна достава и до вашите домови, за нарачки над 400 ден. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Monarca Gastrobar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.